Angajam operator call center – Vanzari Export Tamplarie PVC

Belgia / Franta / Germania

RESPONSABILITATI:

  • Prospectarea pietii si stabilirea de noi parteneriate;
  • Dezvolta si mentine continuu portofoliul de clienti din zona/tara alocata, respectand procesul de vanzare stabilit;
  • Acorda asistenta tehnica si comerciala clientilor si potentialilor clienti;
  • Negociaza contractele si conditiile de comercializare;
  • Asigura prezentarea, promovarea, sustinerea si vanzarea produselor in conformitate cu standardele si politicile de comercializare ale companiei.

CERINTE:

  • Studii medii/superioare;
  • Experienta in vanzari externe reprezinta un avantaj;
  • Cunostinte operare PC: Microsoft Office Word si Excel;
  • Cunostinte avansate de limba franceza/germana;
  • Competente dezvoltate de comunicare, negociere si relationare;
  • Disponibilitatea de a efectua deplasari in strainatate;
  • Atentie la detalii, amabilitate si orientare catre nevoile clientilor.

BENEFICII:

  • Se vor pune la dispoziție toate facilitățile necesare îndeplinirii optime a responsabilităților;
  • Program de lucru flexibil;
  • Salarizare formată din parte fixă + comision vânzări;
  • Bonusuri importante din vânzări;
  • Cursuri specializate;
  • Telefon de serviciu.

DESCRIEREA COMPANIEI:

Suntem un colectiv tânăr, generator de idei constructive, aflat în permanentă interacțiune și urmărind satisfacerea în totalitate a cerințelor clienților prin serviciile de calitate prestate în folosul acestora. Acest lucru este posibil grație calificării noastre în domeniul producției și comercializării soluțiilor de tâmplărie pvc și aluminiu, cu o experiență de peste 10 ani.

De-a lungul timpului, am reușit să satisfacem cerințele clienților noștri prin calitate și seriozitate, fapt ce ne-a adus beneficii, nouă și clienților noștri, atât pe plan intern, cât și pe plan internațional, având colaboratori în Italia, Franța, Belgia și Germania.

Nu ezita să ne contactezi. Ne pasă de cei cu care lucrăm și suntem conștienți că respectând pe cei din interiorul echipei noastre aducem mulțumire, iar mulțumirea echipei aduce și mulțumirea clienților!

CV la: office@extemo.ro  |  Fdt. Crizantemelor 1A/2 Roman  |  0784 84 83 85